Якщо вам потрібні послуги електролабораторії

Знайдеться чимало керівників підприємств, головних енергетиків чи відповідальних за енергогосподарство навчальних закладів, магазинів, аптек, стоматологічних кабінетів, мийок, заправних станцій і інших фірм, підприємств і компаній, які стикаються з необхідністю регламентних випробувань заземлюючих пристроїв, ізоляції силової та освітлювальної проводок, перевірки петлі «фаза-нуль» та іншими подібними випробуваннями, які вимагають інспекції енергонагляду та державна пожежна на підставі норм ПТЕЕС і ПУЕ. Щоб спростити і автоматизувати процедуру щорічних регламентних вимірювань і випробувань ми вирішили використовувати сучасний інструмент на базі інтернет-магазину.

У чому його зручність?

Заходиш на сайт, вибираєш потрібні виміри чи випробування, вказуєш їх кількість, бачиш їх вартість, тисниш замовити і все, далі ми все зробимо самі.

Якщо ви вперше звернулися до нас, то можете зареєструвати себе і свою компанію в розділі Мій аккаунт або набрати послугу чи весь необхідний перелік послуг і оформити замовлення на їх виконання, при цьому ви автоматично будете зареєстровані в нашій базі Замовників. Як тільки закінчиться автоматична реєстрація наш менеджер зв’яжеться з вами і узгодить обсяг, вартість і дату проведення робіт.

Якщо ви наш постійний Замовник, ви маєте знижки на всі види робіт і автоматично отримуєте повідомлення про те, що підходить час перевірки, отримуєте узгоджені обсяги робіт, вартість і дату майбутніх випробувань і вимірювань. Вам залишається тільки підтвердити своє бажання знову співпрацювати з нашою електролабораторією.

Як постійний наш Замовник ви маєте можливість отримати будь-який свій технічний звіт або протокол за останні 15 років нашої спільної роботи. У нас зберігаються всі ваші технічні звіти, протоколи вимірювань, паспорти на заземлюючі пристроїв та кабельні лінії і тому час на отримання архівних документів приблизно 5 хвилин.

Зручність такої системи ще й в тому, що всі наші постійні Замовники мають свій архів усіх замовлень в розділі «Мій аккаунт». З головної панелі вашого облікового запису ви можете переглядати недавні замовлення, налаштувати адресу доставки і реквізити оплати, а також змінити пароль і деталі аккаунта. Тут так само зберігається вся історія наших взаємин: перелік усіх виконаних робіт, їх кількість, вартість і дата проведення. Ви можете проводити аналіз за строками чергових випробувань і планувати свій бюджет витрат. Ще Ви можете переконатісь в тому, що вартість наших робіт залишається незмінною протягом багатьох років.