Інтернет-магазин з продажу послуг електролабораторії має ряд переваг, він:

  1. Прискорює і автоматизує процес приймання замовлень і видачі платіжних документів;
  2. Автоматизує облік вартості, обсягів, якості та термінів виконаних робіт.
  3. Зберігає хронологію всіх подій. Використовуючи на сайті Мій аккаунт кожен може бачити свою хронологію всіх подій за весь час роботи з електролабораторією. Це зручно керівникам підприємств, бухгалтерам і всім тим, хто контролює процес періодичних вимірювань і випробувань в електроустановках на своїх об’єктах.
  4. Дає можливість простежити періодичність випробувань відповідно до Норм, проаналізувати вартість і кількість виконаних робіт.
  5. Дозволяє планувати роботи на наступні періоди. Немає необхідності шукати інформацію в своїх записах, потрібно просто відвідати сайт електролабораторії і зайти на свій обліковий запис в Мій аккаунт.
  6. Забезпечує безпеку доступу до персональної інформації – з головною панелі вашого облікового запису ви можете переглядати недавні замовлення, налаштувати адресу надання послуг і реквізити оплати, а також змінити пароль і деталі аккаунта.
  7. Має архів усіх виданих технічних звітів, протоколів і актів, який зберігається на спеціальному сервері і будь-який наш Замовник, Покупець і Клієнт може отримати потрібну йому інформацію за 5 хвилин, вказавши тільки номер виданого технічного звіту.